[S] Subaru Legacy 2.0 MY2005

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
wild_pig
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy 2.0 MY2005

Post 17 kwie 2024, o 11:23

Witam,

mam do sprzedania Subaru Legacy IV 2.0 137 KM (VIN JF1BP5LK45G033810) - pierwsza rejestracja 2005. Poniżej przedstawiam krótką historię pojazdu oraz moim okiem opisze plusy i minusy, tak aby kupujący dokładnie wiedział jaki jest stan pojazdu.

Pojazd został kupiony przeze mnie od mojego szwagra w 2018 roku dla żony, wcześniej jeździł nim właściciel firmy produkującej lakiery w Szczecinie. Cała historia pojazdu w załączniku, tak aby nie trzeba było samemu szukać (zmian właścicieli jest tam kilka, ale wynika ona z przerejestrowywania auta na firmę).

Z zalet samochodu:

1. Zimówki niskim przebiegiem
2. Opony letnie z niskim przebiegiem
3. Rozrząd wymieniony w 2022 na oryginalnych częściach
4. Sprzęgło wymienione około 30.000 km temu
5. Chłodnica wymieniona około 3 lata temu (lekko podciekała)
5. Olej w skrzyni wymieniony w 2022 (Millers)
7. Akumulator wymieniałem chyba w 2022 albo 2021
8. Olej silnikowy wymieniany co roku (Millers) - teraz przerwa jest około 1.5 roku - miałem auto sprzedawać pół roku temu, ale czekaliśmy dłużej na produkcje nowego auta
9. Pełnowymiarowe koło dojazdowe - zastąpiłem dojazdówkę - wiadomo, że bez użyteczna
10. Silnikowo-napędowo wszystko działa bez zarzutu, oleju przez te 5 lat nie musiałem dolewać ani razu.

Awarii przez ostatnie 5 lat nie było żadnych - raz przeciekał wężyk od sprzęgła - został wymieniony na nowy. Wszystkie naprawy bieżące wykonywałem w zakładzie ogarniającym Subaru w Szczecinie na możliwie najlepszych częściach. W 2019 miał pełną konserwację podwozia w specjalistycznym zakładzie środkami Valvoline. Cały czas garażowany.


Z wad samochodu moim okiem:

1. Żona przy parkowaniu zahaczyła lusterkiem i pękło (obudowa i kierunek w środku) - skleiłem taśmą i obiecałem sobie, że wymienię ale tak dobrze się trzyma, że sobie odpuściłem - jak ktoś chciałby naprawić to pewnie koszt około 500 PLN
2. W lewym reflektorze pękło zapięcie do żarówki - przymocawałem drucikiem 3 lata temu i tak jak z lusterkiem nie miałem mobilizacji aby to wymienić - koszt z tego co patrzyłem na olx używanego reflektora około 700 PLN
3. Brakuje syreny od alarmu - szwagrowi pikał delikatnie, że kończy się bateria czy coś, nie mogł otworzyć bo zardzewiała tam jakaś część - wkurzył się i go wyciął ;-) Ja alarmu nie potrzebuje wiec tak zostawiłem
4. Wyłamana konsolka pomiędzy fotelami pasażera i kierowcy - dziecko postanowiło przejść z tyłu na przód. Ja ją miałem i tak cały czas otwartą, ponieważ trzymam tam transmiter FM do słuchania muzyki przez bluetooth
5. Tylna szyba pasażera otwiera się tylko z panelu sterowania kierowcy - nie badałam co nie styka z tyłu, ponieważ tej szyby nigdy nie otwieram, a jak musze to mogę jako kierowca.
6. Nie pali się lampa od reduktora - reduktor działa - można sobie potestować - chociaż ja go może użyłem z 2 razy, a żona dalej nie wie co to jest ;- )
7. Na koniec słowo o obcierkach - jako, że żona samochodem nie szalała jedyne obcierki jakie są to są typowo parkingowe - postarałem się zrobić troszkę zdjęć z bliska. Jedna większa o której chce wspomnieć jest na prawym tylnym nadkolu, gdzie pękł tez zaczep tej małej plastykowej listewki - przykleiłem taśmą. Kilka obcierek zamalowałem, ale reszty już mi się nie chciało bo co pól roku jakaś kolejna mała przybywała. Na kilku plastykowych elementach jak zderzak przedni schodzi delikatnie lakier, z uwagi na to, że to jest niewidoczne zignorowałem
8. Z rdzy z tego co patrzyłem jest standardowo narazie delikatna przy tylnych nadkolach - widoczna na zdjęciach.

Mam nadzieje, że wszystko udało mi się opisać jak najlepiej - pewnie jakieś +/- jeszcze są, ale to już pewnie drobiazgi o których nie wiem;-) Jeśli macie jakieś pytania zachęcam do kontaktu na 698613571


Cena o jakiej myślę to 8 000 PLN.
6.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
18.jpg
25.jpg
1 2.jpg



wild_pig
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy 2.0 MY2005

Post 26 kwie 2024, o 14:33

Sprzedany - mozna zamknac

ODPOWIEDZ